26.06.2019
Dispozicija

Autokomerc doo je najstarija domaća privatna kompanija u oblasti automobilske industrije, osnovana 1992. godine.Poslovanje u skladu sa evropskim standardima, profesionalizam i visok kvalitet u radu i odnosu prema klijentima, pozicionirali su Autokomerc među najuspešnije kompanije u domaćoj auto industriji.

Farbar

Opis poslova:

- priprema i lakiranje motornih vozila u skladu sa pravilima struke

- kvalitetno i odgovorno obavljanje zadataka u predviđenom roku

- poštovanje pravila i procedura

Od kandidata očekujemo:

·         SSS

·         Adekvatno radno iskustvo u branši

·         Odgovornost, ljubaznost, preciznost, sposobnost za rad u timu

Nudimo Vam:

-       Adekvatan sistem nagrađivanja

-       Rad u podsticajnom okruženju

-       Mogućnost da unapredite svoja znanja i veštine

Biće kontaktirani kandidati koji uđu u uži izbor.

Autokomerc
11271 Surčin
Svetog Save 84/C
Telefon: +381 11 35 30 300